Kompetencje

Kontrola jakości to kluczowy element działalności Soluma Gear. Naszą deklaracją jest projektowanie rozwiązań, które będą idealnie odpowiadać na potrzeby Klientów i pozwolą im zwiększyć wydajność wykorzystywanych maszyn.

Inwestycja w innowacje

Nasza branża nie może stać w miejscu. Wciąż potrzebne są nowe technologie i jeszcze lepsze rozwiązania projektowe. Dlatego Soluma Gear stworzyła dział innowacji, w którym zatrudniamy najwyższej klasy fachowców, inżynierów i praktyków. Wszyscy pracują nad tym, by nasza firma mogła stanowić wzór dla konkurencji i wyznaczać kierunki rozwoju.

Wiemy. Nie zgadujemy

Każdy projekt przekładni zębatej, zanim ostatecznie zostanie zaprezentowany Klientowi, jest przez nas drobiazgowo sprawdzany. Wieloetapowa analiza pozwala nam ze 100% pewnością stwierdzić, że dane rozwiązanie będzie skuteczne, bezawaryjne i wytrzymałe. Korzystamy przy tym ze specjalistycznego oprogramowania pomiarowego oraz nowoczesnych maszyn

Jakość na pierwszym miejscu

Soluma Gear to marka o międzynarodowym zasięgu, współpracująca z gigantami światowego przemysłu, w tym czołowymi koncernami lotniczymi. To nie jest przypadek. Tak silną pozycję wypracowaliśmy dzięki ciężkiej pracy i skupieniu na jakości. Projektujemy przekładnie zębate zgodnie z surowymi normami, stosujemy wzorcowe systemy zarządzania, a w celu usprawnienia współpracy z Kontrahentami zainwestowaliśmy w zaawansowaną platformę informatyczną ERP.

O firmie

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.