Współpraca

Soluma Gear to firma ciesząca się dużym uznaniem w branży. Dzięki temu coraz częściej możemy bazować na poleceniach i realizować projekty w roli podwykonawcy czołowych koncernów. Stale poszukujemy też wiarygodnych Partnerów, którzy chcą podjąć współpracę z renomowaną marką i pośredniczyć w pozyskiwaniu dla niej zleceniodawców.

Kogo szukamy?

Grupą docelową Soluma Gear są firmy z takich branż, jak lotnictwo (cywilne i wojskowe), motoryzacja, rolnictwo, przemysł. Specjalizujemy się w projektowaniu i optymalizowaniu przekładni zębatych. Istnieje duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z tego zakresu. Dlatego poszukujemy Partnerów, którzy będą przekazywać nam zlecenia na realizację projektów.

Co oferujemy?

Stawiamy na współpracę opartą wyłącznie na jasnych, uczciwych i partnerskich zasadach. Znamy cenę pozyskania Klienta, dlatego każdemu Partnerowi oferujemy atrakcyjną prowizję będącą udziałem w zysku z realizacji zlecenia. Możemy zapewnić, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie dla obu stron.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne, które mają realne możliwości przekazywania zleceń na projektowanie przekładni zębatych dla wymienionych branż.

O firmie

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.